П`ятниця, 23.08.2019, 01:30

NIM-Net

Новороздільські інтернет-мережі 

Радіо онлайн
УстановитеFlash player
Корисні програми
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 136
Особистий кабінет
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Меню сайту
Календар
Погода
GISMETEO: Погода по г.Новый Раздол
Тест швидкості

Тест Nim-Net

Головна » Статті » Мої статті

Microsoft Office 2010

Нова версія пакету офісних додатків Microsoft Office 2010, що знаходиться в розробці, таїть в собі немало програмних рішень, що спрощують роботу з документами, поштовою кореспонденцією, електронними таблицями, файлами презентацій і іншими даними.У редмондцамі нової редакції офісу, що розробляється, передбачена функція, що відповідає за зйомку будь-якої частини робочого столу Windows (або вікна конкретної програми) і автоматичну вставку знімків у вміст документа. Корисність такого інструменту очевидна, а знайти його можна на вкладці Insert.

Очищення фону на картинках і фотографіях

У 2010й версії офісу передбачено автоматизований засіб для видалення фону на зображеннях. Воно дозволяє за лічені секунди ліквідовувати з будь-якої картинки зайві об'єкти, не звертаючись до спеціалізованих графічних редакторів. Крім того, інструменти, що є у складі пакету, дозволяють обрізати фотографії, накладати різні ефекти і рамки на зображення, коректувати їх яскравість і виконувати інші операції.

Попередній перегляд вмісту, що вставляється з буфера обміну

Оновлений Microsoft Office дозволяє "на льоту" переглядати, як виглядатимуть що додаються в документ дані, будь то зображення або текст. Роботу даної опції демонструє нижченаведений ськріншот: при наведенні курсора миші на значок вставки об'єкту контекстне меню стає прозорим, а що знаходяться в буфері обміну дані показуються усередині редагованого документа. При відведенні курсора картинка приймає колишній вигляд, а при клацанні - зміни вносяться до документа.

Взаємодія з онлайновими відеосервісами

Ще одна цікава особливість програми - можливість додавання у файли презентацій флэш-роликів, опублікованих на таких сайтах, як YouTube, RuTube, Google Video і інших. Річ потрібна і корисна, особливо в світлі популярності мультимедійних інтернет-сервісів. Для вставки відео досить ввести в спеціальну форму код ролика.

Монтаж відео

Можливості PowerPoint 2010 дозволяють користувачеві редагувати ролики, що вставляються в презентацію, а саме: видаляти зайві кадри, додавати всілякі ефекти, у тому числі і тривимірні. Щоб дістати доступ до інструментарію для правки відео, потрібно один раз клацнути мишею по ролику і відкрити вкладку Video Tools.

Конвертація презентацій у відеофайл

Якщо раніше для перетворення слайдів у відеоформат доводилося користуватися сторонніми утилітами, то в новій версії офісу для виконання аналогічного завдання досить клацнути по розташованій у верхньому лівому кутку кнопці Office, потім перейти в меню Share і пройти по посиланню Create а Video. У настройках програми можна вказати якість створюваного фільму і вказати паузу, яку PowerPoint витримуватиме перед демонстрацією кожного слайду. Запис відео здійснюється у файл формату WMV.

Додавання міні-графіків в осередки таблиць Excel

У оновленому табличному процесорі є опція Sparklines, за допомогою якої можна розміщувати компактні графіки безпосередньо в елементах таблиці. В деяких випадках вони можуть істотно спростити сприйняття і візуальний аналіз представленої в документі інформації, особливо, якщо вона доверху напхана цифровими значеннями.

Утаєння стрічкового меню

Не секрет, що реалізована в Ribbon-інтерфейсі стрічка з вкладками і елементами, що управляють, займає багато місця на екрані. Усвідомлюючи даний факт і йдучи назустріч користувачам, розробники Office 2010 реалізували в новому пакеті клавішу, що приховує масивне меню з очей геть. Розташована заповітна кнопка в правому верхньому кутку зліва від клавіші виклику довідкової документації.

Переклад слів "на льоту"

У меню "Review -> Translate" текстового редактора Word 2010 передбачений новий інструмент Mini Translator, що виконує миттєвий переклад слів, що знаходяться під курсором миші. Красу даної надбудови обов'язково оцінять ті, хто займається перекладами текстів і багато працює з іншомовними матеріалами.

І остання, десята, але далеко не остання фіча 2010го офісу - опція The Conversation View, що доступна в Outlook і представляє списки листів у вигляді ланцюжків обговорень, спрощуюче відстежування і управління потоками електронної кореспонденції. Відшукати її зможе будь-який користувач Outlook, тому пояснюючого ськріншота приводити не будемо.

На закінчення матеріалу ще раз нагадаємо читачам, що по отриманій від Такеси Нумото (Takeshi Numoto), віце-президента по продуктах сімейства Office інформації, поява оновленої версії офісного пакету на ринку програмного забезпечення очікується в першій половині 2010 року. Новинка буде доступна для Windows XP SP3, Windows Vista і Windows 7, як в 32-бітовому, так і 64-бітовому варіантах. Для комфортної роботи з Office 2010 не потрібно буде міняти апаратне забезпечення комп'ютера, оскільки системні вимоги з моменту реліза Office 2007 практично не змінилися.
Категорія: Мої статті | Додав: Siromaha (06.04.2011) | Автор: адмін
Переглядів: 601 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: